free
trial
Professional software for furniture and interior design.
The most popular software for optimizing panel cut-outs.

loss minimization

time saving

performance speedup

production control

work organization

saws control

Software for your company

See how PRO100 and Nowy Rozkrój will work out in your industry. Join the thousands of satisfied clients.
Design. Sell. Produce.

Try PRO100 in your company!

Test a demo version. Free of charge!

Software for your company

See how PRO100 and Nowy Rozkrój will work out in your industry. Join the thousands of satisfied clients.
Design. Sell. Produce.

Try PRO100 in your company!

Test a demo version. Free of charge!

Free trainings

PRO100 and Nowy Rozkrój are easy-to-use and intuitive. Trainings at our office are free of charge.

Support

Phone and email technical support helps to solve any problem.

Full consumer trust

Thousands of satisfied Clients. From Kazakhstan to New Zealand.

The latest posts
on our blog

Read reviews
on our company

Jacek Paciuch
„AGATA” S.A.

Pierwszy program PRO100 został zakupiony przez naszą firmę około 17 lat temu. Od tego czasu jest to podstawowe narzędzie sprzedaży i wyceny mebli kuchennych w sieci salonów AGATA. Dzięki niemu możemy zaspokoić oczekiwania każdego wymagającego klienta. Projekty tworzone w programie PRO100 są automatycznie wysyłane z programu do naszych dostawców i automatycznie rezerwowane na magazynach. Nietypowe formatki są cyfrowo przesyłane do maszyn CNC. Innym zastosowaniem programu PRO100 jest tzw. konfekcjonowanie zamkniętego systemu mebli kuchennych, dzięki czemu klient otrzymuje natychmiastową wycenę interesującej go kuchni.
Program zaskakuje intuicyjnością i łatwością użytkowania oraz efektami wizualnymi otrzymywanych projektów. W związku z naszymi procedurami sprzedażowymi, potrzebujemy wielu modyfikacji tak PRO100, jak bibliotek. W każdym przypadku ze strony pracowników firmy Ecru otrzymujemy wszelką pomoc i co najważniejsze, satysfakcjonujące nas rozwiązania. Korzystamy wspólnie z wzajemnych doświadczeń, które pomagają nam w codziennej pracy, a firmie Ecru w udoskonalaniu programu.

Robert Ługowski
Meblat

Jestem użytkownikiem programu PRO100 od  około 15 lat. Przez cały okres mojej pracy tworzę projekty mebli, wnętrz, które dają mi pełną satysfakcję z pracy i pozwalają osiągnąć zamierzone rezultaty. Również dzięki programowi PRO100 moi Klienci podejmują świadomą decyzję przy zamawianiu zaprojektowanych realizacji. Dzięki profesjonalnej obsłudze i nieograniczonej kreatywności, Zespół ECRU przygotował modyfikację  PRO100 dostosowaną do potrzeb przygotowywania dokumentacji produkcyjnej w naszej Firmie co znacznie uprościło i przyśpieszyło pracę naszej Firmy. Z ogromną satysfakcją polecam pracę w programie PRO100, a Firmę ECRU oceniam jako najlepszych profesjonalistów w swojej branży.

Beata Kaczyńska
Mebea

Pracujemy w PRO100 od 1999 roku. To podstawowe narzędzie pracy naszych projektantów i sprzedawców. Nowy Rozkrój zintegrowany z piłą Altendorf organizuje nam produkcję. Nie wyobrażam sobie działania naszej firmy bez  tych dwóch programów.

Our partners
libraries