pobierz
demo

Paweł Kątnik
Magia-Meble

Program PRO100 wybrałem na podstawie opinii innych stolarzy. Mówili, że jest najłatwiejszy w obsłudze i taki się okazał. Po latach użytkowania stwierdzam, że PRO100 jest najlepsze, ponieważ:

Tworzone w programie wizualizacje, bardzo pomagają w sprzedaży mebli. Pomagają również w tworzeniu ładnych oraz praktycznych rozwiązań gdyż już na etapie projektowania mebli czy całego wnętrza można wyraźnie zobaczyć czy kształty i kolory ze sobą współgrają, czy meble będą ładne i funkcjonalne oraz wykryć wady zanim mebel trafi do produkcji. PRO100 pomogło mi tak podnieść jakość usług i szybkość produkcji, że przełożyło się to na większą sprzedaż i lepsze zarobki firmy.
Kolejną zaletą programu jest automatyzacja produkcji. Z projektu można "wyciągnąć" wiele gotowych informacji przydatnych na etapie produkcji mebli. Automatyczne rozpiski z  wymiarami, spis wszystkich elementów i materiałów potrzebnych do produkcji mebli, instrukcje z wymiarami przydatne na produkcję i wiele automatycznych udogodnień powodują znaczne przyspieszenie tworzenia mebli, czyli znów znaczny wzrost zarobków firmy.
To bardzo ważne - dziś uważam że zakup programu PRO100 to najlepiej zainwestowane pieniądze w całej mojej małej firmie. Koszt programu zwrócił mi się dosłownie po miesiącu pracy, a do teraz zarabia dużo i jeszcze więcej zarobi. Oczywiście beze mnie, maszyn i narzędzi program nic nie zrobi, ale sprzęty warte 10 razy tyle, co ten program nawet w 20% nie pomagają w zarabianiu na meblach tak jak ten program.

Ja to tak widzę więc dlatego jestem podobno najlepszym fanem  PRO100.
Firmie Ecru bardzo dziękuję za ten program i pozdrawiam.
 

Adam Czajka
archczajka.pl

Im więcej korzystam z PRO100, tym bardziej utwierdzam się w opinii, że program, mimo prostej obsługi ma niesamowite możliwości. Choć wydaje mi się, że znam go dość dobrze, wciąż mnie zaskakuje. Pozytywnie oczywiście. Zwiększa to możliwości działania, a to tylko kwestia opanowania nowych opcji i efekty są na baaardzo realistycznym poziomie."
 

Jacek Paciuch
„AGATA” S.A.

Pierwszy program PRO100 został zakupiony przez naszą firmę około 17 lat temu. Od tego czasu jest to podstawowe narzędzie sprzedaży i wyceny mebli kuchennych w sieci salonów AGATA. Dzięki niemu możemy zaspokoić oczekiwania każdego wymagającego klienta. Projekty tworzone w programie PRO100 są automatycznie wysyłane z programu do naszych dostawców i automatycznie rezerwowane na magazynach. Nietypowe formatki są cyfrowo przesyłane do maszyn CNC. Innym zastosowaniem programu PRO100 jest tzw. konfekcjonowanie zamkniętego systemu mebli kuchennych, dzięki czemu klient otrzymuje natychmiastową wycenę interesującej go kuchni.
Program zaskakuje intuicyjnością i łatwością użytkowania oraz efektami wizualnymi otrzymywanych projektów. W związku z naszymi procedurami sprzedażowymi, potrzebujemy wielu modyfikacji tak PRO100, jak bibliotek. W każdym przypadku ze strony pracowników firmy Ecru otrzymujemy wszelką pomoc i co najważniejsze, satysfakcjonujące nas rozwiązania. Korzystamy wspólnie z wzajemnych doświadczeń, które pomagają nam w codziennej pracy, a firmie Ecru w udoskonalaniu programu.

Robert Ługowski
Meblat

Jestem użytkownikiem programu PRO100 od  około 15 lat. Przez cały okres mojej pracy tworzę projekty mebli, wnętrz, które dają mi pełną satysfakcję z pracy i pozwalają osiągnąć zamierzone rezultaty. Również dzięki programowi PRO100 moi Klienci podejmują świadomą decyzję przy zamawianiu zaprojektowanych realizacji. Dzięki profesjonalnej obsłudze i nieograniczonej kreatywności, Zespół ECRU przygotował modyfikację  PRO100 dostosowaną do potrzeb przygotowywania dokumentacji produkcyjnej w naszej Firmie co znacznie uprościło i przyśpieszyło pracę naszej Firmy. Z ogromną satysfakcją polecam pracę w programie PRO100, a Firmę ECRU oceniam jako najlepszych profesjonalistów w swojej branży.

Beata Kaczyńska
Mebea

Pracujemy w PRO100 od 1999 roku. To podstawowe narzędzie pracy naszych projektantów i sprzedawców. Nowy Rozkrój zintegrowany z piłą Altendorf organizuje nam produkcję. Nie wyobrażam sobie działania naszej firmy bez  tych dwóch programów.