pobierz
demo

Możliwości

PRO100 - przyjazny program do projektowania kuchni, łazienek i innych dowolnych wnętrz oraz projektowania mebli.

Projektujesz, sprzedajesz, produkujesz. PRO100 usprawnia pracę w każdej dziedzinie meblarstwa i na każdym etapie. Projektowanie mebli, aranżacja wnętrz, wycena, raporty produkcyjne, optymalizacja zamówień. Kuchnie, łazienki, biura, garderoby, salony. Jedno narzędzie, ogrom możliwości. Jeden program do aranżacji wnętrz i projektowania mebli.

PRO100 to program stworzony dla meblarstwa. Dla projektantów wnętrz, architektów, stolarzy,  wszystkich zawodowo związanych z branżą aranżacji i wyposażenia wnętrz. Od kuchni, przez łazienki, garderoby, salony, biura, po wnętrza sklepów czy restauracji. Nazwa PRO100 (czyt: prosto) to nasza dewiza w zakresie łatwości i intuicyjność obsługi programu, a co za tym idzie projektowania wnętrz i mebli.

Praca w programie odtwarza rzeczywisty proces tworzenia mebla. Użytkownik operuje elementami mebla (formatkami), układając je w wirtualnej przestrzeni. Zupełnie tak, jak w rzeczywistości. Używając programu można tworzyć własne modele mebli i materiałów lub korzystać z dołączonych do standardowej instalacji. Program PRO100 jest uniwersalnym narzędziem wspomagającym producentów i projektantów wszelkich typów mebli - kuchennych, biurowych, pokojowych, przemysłowych, laboratoryjnych etc. Uniwersalność PRO100 potwierdza użytkowanie go również przez projektantów laboratoriów, kominków a nawet placów zabaw(!).

Większość operacji w PRO100 realizuje się błyskawicznie za pomocą myszy. Pozostałe narzędzia, żeby wspomnieć tylko dosuwanie, pozycjonowanie, wyrównywanie, obroty, podmianę elementów i materiałów, podgląd struktury czy wymiarowanie dostępne są w każdej chwili poprzez czytelne i intuicyjne menu. Każdy element występujący w projekcie ma własne okno właściwości, w którym możemy nadawać mu określone cechy: nazwę, wymiary, rodzaj materiału, przyporządkowanie do określonych grup raportów, cenę itp. To potężne narzędzie wspomagające projektanta w jego pracy. 

Aranżowane wnętrze oglądać można  w siedmiu rzutach (także w rzucie perspektywicznym). Pracę wspomaga pięć trybów wyświetlania projektu: szkielet, szkic, kolory, tekstury oraz pełna, realistyczna wizualizacja. Dla każdego z trybów można również niezależnie wykorzystywać efekty graficzne takie jak: półprzezroczystość, konturowanie i cieniowanie. Wszelkie wprowadzane zmiany są natychmiast uwzględniane we wszystkich modułach programu - od zestawienia elementów, poprzez cennik - aż do wszystkich trybów wizualizacji łącznie z realistyczną.

Aranżacja pomieszczenia trwa kilkanaście minut. Na każdym etapie pracy możemy dowolnie modyfikować używane w projekcie elementy. Błyskawicznie dodawać, usuwać czy zamieniać uchwyty, półki czy całe meble. Jednym kliknięciem myszy zmieniać kolorystykę całego lub części projektu. Szybkość i łatwość obsługi, oraz widoczne natychmiast efekty pracy czynią z programu PRO100 idealne narzędzie do bezpośredniej pracy z Klientem.

Zakończony projekt pozwala nam na otrzymanie wysokiej jakości wizualizacji wnętrza z samego PRO100 lub najwyższej jakości z współpracującego z nim renderera Kray. Poza tym możliwe jest uzyskanie trójwymiarowej panoramy html możliwej do oglądania na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, MacOS, Windows Phone) a nawet okularach VR, trójwymiarowego pliku *,obj który można otworzyć w dowolnym środowisku CAD. W każdej chwili dostępne są precyzyjne raporty produkcyjne: lista formatek, lista elementów, zużycie materiałów oraz wycena.
Po zakończeniu projektowania możliwe jest przeniesienie jednym kliknięciem zestawienia formatek do programu Nowy Rozkrój i zoptymalizowanie rozrysu potrzebnych nam elementów na płytach.
 

Korzystanie z PRO100 nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami. Przejrzysta polityka upustów dla stałych Klientów i oraz zupełna jasność w zakresie pobieranych opłat powoduje, że Klienci darzą nas i nasze produkty sympatią.
Wymagania sprzętowe PRO100: komputer PC, Windows 7 i wyższe, dedykowana karta graficzna NVidia lub AMD wysokiej klasy.
Wymagania sprzętowe PRO100 Kray: procesor i7 4 rdzenie, Windows 7 i wyższe.

Nasi partnerzy
biblioteki