pobierz
demo

Możliwości

Projektujesz, sprzedajesz, produkujesz. PRO100 usprawnia pracę w każdej dziedzinie meblarstwa i na każdym etapie. Projektowanie mebli, aranżacja wnętrz, wycena, raporty produkcyjne, optymalizacja zamówień. Kuchnie, łazienki, biura, garderoby, salony. Jeden program, ogrom możliwości.

PRO100 to program stworzony dla meblarstwa. Dla projektantów wnętrz, architektów, stolarzy,  wszystkich zawodowo związanych z branżą aranżacji i wyposażenia wnętrz. Od kuchni, przez łazienki, garderoby, salony, biura, po wnętrza sklepów czy restauracji. Nazwa PRO100 (czyt: prosto) to nasza dewiza w zakresie łatwości i intuicyjność obsługi programu.

Praca w programie odtwarza rzeczywisty proces tworzenia mebla. Użytkownik operuje elementami mebla (formatkami), układając je w wirtualnej przestrzeni. Zupełnie tak, jak w rzeczywistości. Używając programu można tworzyć własne modele mebli i materiałów lub korzystać z dołączonych do standardowej instalacji. Program PRO100 jest uniwersalnym narzędziem wspomagającym producentów i projektantów wszelkich typów mebli - kuchennych, biurowych, pokojowych, przemysłowych, laboratoryjnych etc. Uniwersalność PRO100 potwierdza użytkowanie go również przez projektantów laboratoriów, kominków a nawet placów zabaw(!).

Większość operacji w PRO100 realizuje się błyskawicznie za pomocą myszy. Pozostałe narzędzia, żeby wspomnieć tylko dosuwanie, pozycjonowanie, wyrównywanie, obroty, podmianę elementów i materiałów, podgląd struktury czy wymiarowanie dostępne są w każdej chwili poprzez czytelne i intuicyjne menu. Każdy element występujący w projekcie ma własne okno właściwości, w którym możemy nadawać mu określone cechy: nazwę, wymiary, rodzaj materiału, przyporządkowanie do określonych grup raportów, cenę itp. To potężne narzędzie wspomagające projektanta w jego pracy. 

Aranżowane wnętrze oglądać można  w siedmiu rzutach (także w rzucie perspektywicznym). Pracę wspomaga pięć trybów wyświetlania projektu: szkielet, szkic, kolory, tekstury oraz pełna, realistyczna wizualizacja. Dla każdego z trybów można również niezależnie wykorzystywać efekty graficzne takie jak: półprzezroczystość, konturowanie i cieniowanie. Wszelkie wprowadzane zmiany są natychmiast uwzględniane we wszystkich modułach programu - od zestawienia elementów, poprzez cennik - aż do wszystkich trybów wizualizacji łącznie z realistyczną.

Aranżacja pomieszczenia trwa kilkanaście minut. Na każdym etapie pracy możemy dowolnie modyfikować używane w projekcie elementy. Błyskawicznie dodawać, usuwać czy zamieniać uchwyty, półki czy całe meble. Jednym kliknięciem myszy zmieniać kolorystykę całego lub części projektu. Szybkość i łatwość obsługi, oraz widoczne natychmiast efekty pracy czynią z programu PRO100 idealne narzędzie do bezpośredniej pracy z Klientem.

Zakończony projekt pozwala nam na otrzymanie wysokiej jakości wizualizacji wnętrza z samego PRO100 lub najwyższej jakości z współpracującego z nim renderera Kray. Poza tym możliwe jest uzyskanie trójwymiarowej panoramy html możliwej do oglądania na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, MacOS, Windows Phone) a nawet okularach VR, trójwymiarowego pliku *,obj który można otworzyć w dowolnym środowisku CAD. W każdej chwili dostępne są precyzyjne raporty produkcyjne: lista formatek, lista elementów, zużycie materiałów oraz wycena.
Po zakończeniu projektowania możliwe jest przeniesienie jednym kliknięciem zestawienia formatek do programu Nowy Rozkrój i zoptymalizowanie rozrysu potrzebnych nam elementów na płytach.
 

Korzystanie z PRO100 nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami. Przejrzysta polityka upustów dla stałych Klientów i oraz zupełna jasność w zakresie pobieranych opłat powoduje, że Klienci darzą nas i nasze produkty sympatią.
Wymagania sprzętowe PRO100: komputer PC, Windows 7 i wyższe, dedykowana karta graficzna NVidia lub AMD wysokiej klasy.
Wymagania sprzętowe PRO100 Kray: procesor i7 4 rdzenie, Windows 7 i wyższe.

Nasi partnerzy
biblioteki